Aby zarejestrować się w naszym sklepie B2B, skontaktuj się z nami >> hello@inkolor.pl

Wersje językowe
O nas

Firma INKOLOR specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży hurtowej artykułów artystycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kaligrafii i pisma odręcznego. Oferujemy doskonałej jakości papiery, tusze, atramenty, pigmenty, stalówki, obsadki i inne artykuły producentów cenionych na rynku piśmienniczym i artystycznym.

Nasza oferta hurtowa jest skierowana do sklepów internetowych oraz stacjonarnych - zarówno w Polsce, jak i w całej Europie - które pragną poszerzyć swój asortyment o wysokiej jakości produkty artystyczne importowane przez nas z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Korei i krajów europejskich. Specjalizujemy się w produktach przeznaczonych do kaligrafii i odręcznego pisma, oferując przy tym profesjonalne i merytoryczne doradztwo.

Marki, które oferujemy w swoim portfolio, są znane i cenione wśród kaligrafów i artystów na całym świecie: Clairefontaine, Rhodia, Speedball, Dr. Ph. Martin's, William Mitchell, Joseph Gillott, Jacques Herbin, Brause, KWZ Ink, Higgins, Jacquard Products, Ziller's, Manuscript, Luis Creations, Tachikawa, Nikko, Deml, TAG Stationery i wiele innych.

Firmy zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy hello@inkolor.pl lub telefoniczny 794 122 122 w celu rejestracji w naszym sklepie B2B. Zamówienia realizujemy zwykle w ciągu 1 dnia roboczego. Nie narzucamy Państwu minimum logistycznego - realizujemy nawet niewielkie zamówienia

Zainteresowanych zakupami detalicznymi, zapraszamy do sklepu internetowego Calligrafun.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl